Ako na prvý tréning ?

Stačí prísť, v čase tréningov, na náš domovský zimný štadión Aréna Sršňov na Drábovú ulicu č. 3 na sídlisku KVP v Košiciach. Odporúčame prísť minimálne 20 minút pred začiatkom tréningu. Idete priamo do šatne, kde dieťaťu zaviažete korčule a ide sa ľad. Treba si doniesť zo sebou korčule, zimné rukavice a prilbu (stačí cyklistická, lyžiarska). Dieťa má prvé tri tréningy zdarma. Keď sa vám bude páčiť, pred najbližším tréningom kontaktujte p. Mergleského na tel. č.: 0905 622 145 alebo na , ktorý vám dá prihlášku. Záujemcovia sa môžu hlásiť každý štvrtok o 16:35 a v sobotu o 9:45.

Zapožičanie výstroje
Zo strany klubu je možné zapožičať kompletnú hokejovú výstroj bezplatne. Konkrétne korčule, hokejovú prilbu, hokejku, holené chrániče, náplecníky, laketňáky, nohavice, rukavice a tašku. Záujemcovia hláste sa každý štvrtok o 16:35 a v sobotu o 9:45 hod. u p. Mergleského na t.č.: 0905 622 145. Hokejová výstroj je veľkosťou vhodná pre dieťa od 4 do 8 rokov.

Konzultačné hodiny s predsedom HK Sršne Košice

Vážení rodičia detí z nášho klubu,

náš klub prechádza stále počiatočným obdobím fungovania a veci sa neustále vyvíjajú vpred. Keďže sú vaše deti zaregistrované v našom hokejovom klube a tiež tak ako ja (som tiež rodič hráča v našom klube) riešite budúcnosť svojich detí, rozhodol som sa, že vám budem max. nápomocný a pomôžem vám  zorientovať sa v systéme hokej - škola a poskytnúť vám čo najviac informácií. Preto pre tieto, pre každého, potrebné informácie zriaďujem konzultačné hodiny a to každý štvrtok o 16:35 v priestoroch Arény Sršňov v Sršeň Caffe.

Budem rád, ak sa na mňa s vašimi podnetmi obrátite, aby sme tento náš maličký klub posúvali stále vpred.

Ďakujem vám,
Marek Mergleský

Hokejová prípravka 0

Vitajte na podstránke kategórie Hokejová prípravka 0 hokejového klubu HK Sršne Košice. Na tomto mieste nájdete všetky dôležité informácie o tejto kategórií, hráčoch, tréningoch či tréneroch.

Ak máte otázky, kontaktujte nás na info@arenasrsnov.sk alebo telefonicky: Marek Mergleský, predseda klubu 0905 622 145. Vedúca družstva: Lenka Suraničová – 0908 850 135, mail: lenka.suranicova@gmail.com

Tréningy

Hráči

Balogh Marcus

Bilous Kiril

Bobko Roman

Bruňacký Roman

Bubelíny Tadeáš

Čarný Kristián

Čulka Tomáš

Čurilla Maximilián

Danko Dárius

Deák Leo

Dušička Filip

Egl Lukáš

Ficko Patrik

Fritsch Filip

Hajduch Daniel

Hančárová Lea

Hegyi Oliver

Hovanec Nikolas

Hradisky Alex

Kapitán Tomáš

Kateržábek Róbert

Kmelová Eliška

Kmeťko Lukáš

Kojecký Hugo

Kolárik Dominik

Korosy Nina

Korosy Tobias

Krišš Patrik

Liba Andrej

Muller Tomáš

Oboril Timur

Pagáč Christopher

Paňák Richard

Paranič Ivan

Paranič Maroš

Pauer Tomáš

Pixa Adam

Pradeniak Filip

Sedlák Daniel

Semjan Richard

Striha Šimon

Strompf Leonard

Šmihuľa Štefan

Šťava Samuel

Takáč Michael

Tóth Filip

Tóth Oliver

Varga Adam

Zeleňák Oliver

Sponzori