Ako na prvý tréning ?

Stačí prísť, v čase tréningov, na náš domovský zimný štadión Aréna Sršňov na Drábovú ulicu č. 3 na sídlisku KVP v Košiciach. Odporúčame prísť minimálne 20 minút pred začiatkom tréningu. Idete priamo do šatne, kde dieťaťu zaviažete korčule a ide sa ľad. Treba si doniesť zo sebou korčule, zimné rukavice a prilbu (stačí cyklistická, lyžiarska). Dieťa má prvé tri tréningy zdarma. Keď sa vám bude páčiť, pred najbližším tréningom kontaktujte p. Mergleského na tel. č.: 0905 622 145 alebo na , ktorý vám dá prihlášku.

Zapožičanie výstroje
Zo strany klubu je možné zapožičať kompletnú hokejovú výstroj bezplatne. Konkrétne korčule, hokejovú prilbu, hokejku, holené chrániče, náplecníky, laketňáky, nohavice, rukavice a tašku. Hokejová výstroj je veľkosťou vhodná pre dieťa od 4 do 8 rokov.

Konzultačné hodiny s predsedom HK Sršne Košice

Vážení rodičia detí z nášho klubu,

náš klub prechádza stále počiatočným obdobím fungovania a veci sa neustále vyvíjajú vpred. Keďže sú vaše deti zaregistrované v našom hokejovom klube a tiež tak ako ja (som tiež rodič hráča v našom klube) riešite budúcnosť svojich detí, rozhodol som sa, že vám budem max. nápomocný a pomôžem vám  zorientovať sa v systéme hokej - škola a poskytnúť vám čo najviac informácií. 

Budem rád, ak sa na mňa s vašimi podnetmi obrátite, aby sme tento náš maličký klub posúvali stále vpred.

Ďakujem vám,
Marek Mergleský

Hokejová prípravka 0

Vitajte na podstránke kategórie Hokejová prípravka 0 hokejového klubu HK Sršne Košice. Na tomto mieste nájdete všetky dôležité informácie o tejto kategórií, hráčoch, tréningoch či tréneroch.

Ak máte otázky, kontaktujte nás na info@arenasrsnov.sk alebo telefonicky: Marek Mergleský, predseda klubu 0905 622 145.

Tréningy

Sponzori