Konzultačné hodiny s predsedom HK Sršne Košice

Vážení rodičia detí z nášho klubu,

náš klub prechádza stále počiatočným obdobím fungovania a veci sa neustále vyvíjajú vpred. Keďže sú vaše deti zaregistrované v našom hokejovom klube a tiež tak ako ja (som tiež rodič hráča v našom klube) riešite budúcnosť svojich detí, rozhodol som sa, že vám budem max. nápomocný a pomôžem vám  zorientovať sa v systéme hokej - škola a poskytnúť vám čo najviac informácií. Preto pre tieto pre každého potrebné informácie, zriaďujem konzultačné  hodiny a to každý utorok v čase od 16:30 do 17:30 hod. v priestoroch Arény Sršňov v Sršeň Caffe.

Budem rád, ak sa na mňa s vašimi podnetmi obrátite, aby sme tento náš maličký klub posúvali stále vpred.

Ďakujem vám,
Marek Mergleský

Hokejová prípravka 0

Vitajte na podstránke kategórie Hokejová prípravka 0 hokejového klubu HK Sršne Košice. Na tomto mieste nájdete všetky dôležité informácie o tejto kategórií, hráčoch, tréningoch či tréneroch.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa hokejovej prípravky, prípadne máte dobrý nápad ako posunúť našu prípravku vpred napíšte nám na alebo na a radi vám odpovieme.

Tréningy

Časy tréningov HP 0

Hráči

  1. Barna Adam                                            
  2. Belas Šimon                                           
  3. Bilous Kiril                                              
  4. Bobko Roman                                        
  5. Borodajev Filip                                      
  6. Borovský Teo                                         
  7. Bubelíny Tadeáš
  8. Čerňanský Adam                                   
  9. Danko Patrik                                          
  10. Danko Patrik
  11. Dzuria Milan Michal                             
  12. Fejsak Adam
  13. Figmik Viktor
  14. Hanigovský Dávid
  15. Harabin Adam       
  16. Haško Lukáš             
  17. Hegeduš Marek  
  18. Hegeduš Samuel 
  19. Heržák Ján           
  20. Hradiský Alex
  21. Hriczko Ivan Simeon
  22. Huštáty Matúš
  23. Ivan Timeon
  24. Kateržábek Róbert
  25. Korl Marcus
  26. Kováč Eduard
  27. Kurta Teodor
  28. Kurtová Sofia
  29. Leško Samuel
  30. Lorinc Filip
  31. Matoš Patrik
  32. Molnár Jozef
  33. Okoličany Filip
  34. Paňák Richard
  35. Paranič Ivan
  36. Paranič Maroš
  37. Pradeniak Filip
  38. Rolak Boris
  39. Rolaková Lea
  40. Sabol Adrián
  41. Sasfai Leo
  42. Saucedo Mateo
  43. Semjan Richard
  44. Sklenárik Kristián
  45. Staš Martin
  46. Stupeň Matej
  47. Sukovský Richard
  48. Sukovský Richard
  49. Suranič Martin
  50. Sviatko Martin
  51. Šimko Samuel
  52. Šmihuľa Štefan
  53. Takáč Richard
  54. Tarca Alexander
  55. Telepun Martin
  56. Tomčej Jakub
  57. Tomčovčík Lukáš
  58. Tulušák Lukáš
  59. Turis Darius
  60. Uzik Lukáš
  61. Vaľa Christoper
  62. Zeleňák Oliver
Sponzori