Akcia Deti na hokej v Aréne Sršňov slávila úspech!
11.11.2019
Akcia Deti na hokej v Aréne Sršňov slávila úspech!

Tak ako po minulé roky, tak aj tento, sme neváhali a prihlásili sa s naším klubom HK Sršne Košice na Slovenskom zväze ľadového hokeja o akciu Deti na hokej.

Akcie sa zúčastnilo viac ako 80 detí a odniesli si pekný športový zážitok.  Učili sme sa korčuľovať, strieľali sme na bránu, hrali sme hokej a súťažili. Návštevou so svojimi ratolesťami nás poctila  aj  veľká legenda Slovenského a Košického hokeja Laco Nagy a taktiež Jirko Bicek – víťaz Stanley cupu. Nechýbal Macejko – maskot tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji a akciu si nenechal ujsť ani náš maskot hokejového klubu HK Sršne Košice sršeň Lindo.

Deti z nich mali veľkú radosť, každý chcel fotku s našimi maskotmi. Na záver sme deťom podarovali spomienkové diplomy, hokejové náramky, maľovanky a samozrejme sladkosti. Deťom sa hokej páčil a viacerí nám prisľúbili, že sa opäť uvidíme na tréningoch našej hokejovej prípravky pre najmenšie deti , ktoré prebiehajú na našom zimnom štadióne Aréna Sršňov vždy v utorok v čase o 16:35 hod. a v sobotu o 9:10 hod. Pre všetky deti, ktoré prídu, máme zabezpečené korčule, hokejky a prilby. Teraz si stačí na hokej priniesť len otepľovačky, zimné rukavice a dobrú náladuJ. Prvé  tréningy sú zdarma, preto neváhajte a príďte si to vyskúšať. Teší sa na vás ujo Marek so svojimi legendárnymi cukríkmi J a náš maskot sršeň Lindo.

Naše poďakovanie za zabezpečenie akcie patri Slovenskému zväzu ľadového hokeja, ktorý poskytol korčule a prilby pre našich malých hokejistov, taktiež spoločnosti Kaufland, Slovenskej elektrizačnej a prenosovej sústave a tiež spoločnosti Orange Slovensko.

Ďakujeme.

Fotografie nájdete v našej galérií.

Marek Mergleský


Sponzori