DARUJTE 2 % DEŤOM V HOKEJOVOM KLUBE HK SRŠNE KOŠICE.
04.02.2020
DARUJTE 2 % DEŤOM V HOKEJOVOM KLUBE HK SRŠNE KOŠICE.

Išiel som do hokeja, lebo už ma nebavilo počúvať bájky o tom, že deti ne- chcú športovať. Vraj je iná doba, deťom sa nechce, telefóny, mobily, tablety, lebo, lebo , však to poznáte. „Figu borovú!“, hovorím si dnes. Postavil som štadión a po troch rokoch mám v klube pravidelne športujúcich 350 detí vo veku od 4 do 12 rokov. Do 2 rokov budeme najväčší na Slovensku.

Malým hokejistom ZDARMA poskytujem korčule, hokejky a prilby. Od 8.2.2020 začínam ZADARMO poskytovať už aj kompletnú hokejovú výstroj.

Údaje o prijímateľovi:

HK Sršne Košice – o.z.

Omská 2, Košice

IČO: 42 331 757

Potrebujeme, aby sa vrátili 80-te roky, keď nám na nábory chodilo bežne aj 80 detí. Z nich potom vzišli tí Šatanovia, Pálffy, Bondra, Demitra, Hossa a ďalší. Toto sa musí vrátiť späť. Dnes mám na nábore na ľade v najmenšej kategórii už 110 detí, takže 80-te roky som už dal. Som na dobrej ceste. Nebude nám tu nejaký skopčák, čo sme mu v 80tych rokoch dávali 10:0, nakladať dnes 7:2.

Aj naďalej budem poskytovať všetkým deťom, ktoré prejavia záujem, kompletnú hokejovú výstroj ZADARMO. V 80-tych rokoch sme tieto výstroje dostávali od štátu zadarmo, dnes to náš štát nie je schopný zabezpečiť. Hokej nemôžu hrať len deti bohatých rodičov. Ja tento mýtus rúcam ako domček z karát.

Keďže náš štát tieto výstroje, tak ako tomu bolo v 80-tych rokoch, nevie zabezpečiť, suplujem ho ja. Moje zdroje sú však tiež len obmedzené. Prosím Vás preto o pomoc vo forme darovania 2 % z Vaších daní.

Na oplátku Vám viem 10 % z Vašej poukázanej dane vrátiť v hotovosti späť, príp. Vám viem vrátiť 20% formou darovania vstupeniek na verejné korčuľovanie, alebo na akciu hokejka a puk (podmienkou je doniesť vyplnené tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane na sekretariát klubu HK Sršne Košice.) Aréna Sršňov 1.NP. – p. Demjénová - 0903 121 293 – predvyplnené tlačivo nájdete v Aréne Sršňov v reštaurácii Sršeň Caffe Restaurant na 1.NP

Za každú pomoc Vám v mene naších malých hokejistov ďakuje

Marek Mergleský

predseda hokejového klubu HK Sršne Košice


Sponzori