Hokejový klub HK Sršne Košice organizuje v auguste športovo – hokejový tábor pre deti od 5 – 12 rokov!
11.07.2019
Hokejový klub HK Sršne Košice organizuje v auguste športovo – hokejový tábor pre deti od 5 – 12 rokov!

Vypočujte si aj náš nový Rádiospot.

Po úspešnom prvom dennom športovo – hokejovom tábore tu máme pre vás ďalšie termíny: 12.-16. augusta 2019 a tiež 19.-23. augusta 2019. Aréna Sršňov na sídlisku KVP v Košiciach – športový areál s ihriskami a s celoročnou prevádzkou ľadovej plochy ponúka deťom od 5 do 12 rokov možnosť prihlásiť sa do denného športovo – hokejového tábora. Náš športovo – hokejový denný tábor je zameraný najmä na pohybové aktivity.

Chcel by si si vyskúšať aké je to byť hokejistom či hokejovým brankárom?

Neváhaj a prihlás sa! Hokejový výstroj (korčule, hokejku a prilbu) ti teraz poskytneme zadarmo! Taktiež pre záujemcov o vyskúšanie si brankárskej hokejovej výstroje na ľade sme pripravení. A navyše k výstroju dostaneš aj sršňovský hokejový dres, tričko a šiltovku.

Športovo – hokejový tábor je vhodný aj pre dievčatá a taktiež pre úplných začiatočníkov. Deti budú rozdelené do skupín podľa veku a výkonnosti.

Ľadová plocha bude k dispozícii raz až dvakrát do dňa, výlety do prírody, hry, súťaže, ktoré deti bavia. Príde aj ujo rozhodca, tiež naše hviezdy NHL a nebude chýbať záverečná grilovačka. O malých hokejistov a ich celodenný program sa postarajú kvalifikovaní tréneri a inštruktori. Celodenná strava, pitný režim sú zabezpečené. Program pre deti  je pripravený od 8.00 hod do približne 16.15 hod.

Aréna Sršňov – denný športovo – hokejový  tábor sa uskutoční v týchto dvoch augustových termínoch:

  • 12.-16.8.2019
  • 19.-23.8.2019

Bližšie info: 0903 121 293 p. Demjénová.

Základné pokyny (čo všetko si priniesť, strava a ďalšie informácie) nájdete na tejto našej podstránke LETNÝ KEMP.

VAŠE VÝHODY

  • vedenie detí k samostatnosti (hravým spôsobom)
  • posilnenie sebavedomia v športovej  a hokejovo – korčuliarskej  gramotnosti
  • zlepšenie kondície a imunity
  • vysoký komfort nášho športového areálu Aréna Sršňov (ľadová plocha, mutifunkčné ihrisko, hokejbalové ihrisko, vlastná reštaurácia s domácou stravou)

Sponzori