Nábory detí na hokej po materských školách sme zobrali útokom !!!
21.09.2018
Nábory detí na hokej po materských školách sme zobrali útokom !!!

Už viac ako 200 detí nám korčuľuje v našej hokejovej prípravke HK Sršne Košice a pribúdajú ďalšie. Nám v hokejovom klube sa to však máli, dali sme si záväzok, aby nás po tejto hokejovej sezóne bolo 300. Bude to fuška, ale číslo pre nás nie je neprekonateľné.

Materské školy sme zobrali útokom,  už dnes sme navštívili prvú a to MŠ Húskova na sídlisku KVP. Deťom sme pútavou formou ukázali hokejovú výstroj , ktorú taký malý hokejista potrebuje . Taktiež veľký záujem bol o brankársku výstroj a samozrejme najväčší aplauz zožal ako vždy náš maskot Lindo. Deťom sme rozdali naše krásne sršňovské pexesá a prilby, museli nám však sľúbiť, že sa najbližšie uvidíme na ľade v našej hokejovej prípravke na tréningu začiatočníkov HP 0 každý utorok o 16:30 hod. a každú sobotu o 8:30 hod. Deti nepotrebujú vedieť korčuľovať, naučia ich to naše skúsené trénerky a tréneri. Taktiež hokejová výstroj je u nás zadarmo a to korčule, hokejka a prilba. Nič iné na prvý tréning nepotrebujete. Tieto veci pre vás zabezpečí náš šéf klubu Marek Mergleský - kontakt: 0905 622 145 alebo na .

Na štart do hokeja si teraz stačí doniesť len športové oblečenie, zimné rukavice ( aj pletené ) a chuť športovať. Tešíme sa na vás v našej krásnej Aréne Sršňov na sídl. KVP na Drábovej ul. č. 3 v Košiciach.

V prípade, že máte záujem, aby sme navštívili aj Vašu škôlku, dajte nám o sebe vedieť na príp. na tel.čísle 0905 622 145 a budeme vás kontaktovať.

Fotografie z náboru na KVP nájdete v našej fotogalérií.

Tešíme sa na Vás v hokejovom klube HK Sršne Košice!

Srdečne Vás pozývam,

Marek Mergleský


Sponzori