Všeobecná športová príprava pre deti vo veku 4 – 7 rokov hravou formou v telocvični ZŠ Drábova na sídl. KVP v Košiciach.
29.01.2020
Všeobecná športová príprava pre deti vo veku 4 – 7 rokov hravou formou v telocvični ZŠ Drábova na sídl.  KVP v Košiciach.

Mládežnícky hokejový klub HK Sršne Košice posúva kvalitu športovej prípravy pre najmenšie deti  opäť na vyšší  level. Zavádza novinku a to hodiny všeobecnej športovej prípravy pre deti vo veku 4 – 7 rokov hravou formou v telocvični ZŠ Drábova 3 na sídl. KVP v Košiciach, v susedstve zimného štadióna Aréna Sršňov.

Ako povedal Marek Mergleský, do hokejového klubu na tréningy nám niekedy prídu deti bežne aj v 7 rokoch, ktoré doteraz nikdy nešportovali. Nemajú základné pohybové návyky a o to ťažšia je potom s nimi aj práca na ľade pre našich trénerov. V školách nám chýbajú zapálení telocvikári ( česť výnimkám ) a takto to potom vyzerá aj s našimi deťmi. V našom klube robíme s našimi najmenšími hokejistami pohybovú prípravu pre deti od 8 rokov a týmto programom sa snažíme vyplniť medzeru, ktorá tu vznikla. Verím, že rodičia nielen detí v našom klube, ale všetci, ktorým záleží, aby ich ratolesti mali správne pohybové návyky, uvítajú túto všeobecnú prípravu detí, ktorá je vhodná pre všetky športy.

Už v stredu 5.2.2020 o 17:00 sa po prvýkrát stretneme s našimi najmenšími záujemcami o pohyb pod dohľadom našej skúsenej trénerky pohybovej prípravy p. Hely Kováčovej.

Budeme sa učiť preliezať, podliezať, šmýkať sa, padať, behať vpred, vzad, odrážať sa, skákať, budeme sa učiť kotúľ vpred, vzad a kopec ďalších s pohybom spojených činností.

Príprava je určená nie len pre deti v našom klube, ale aj pre deti z iných športov a tiež pre tie, ktoré doteraz nikdy nešportovali.

V prípade, že rodičia majú problém s odvozom a dovozom malého športovca na hodiny športovej prípravy, nevadí, vieme po dohode zabezpečiť dovoz aj odvoz na športovisko a späť domov.

Pre deti z hokejového klubu HK Sršne Košice platí ako vždy 10 % zľava.

Tešíme sa na Vás už v stredu 5.2.2020 v telocvični na Drábovej ul. č.3 v Košiciach.

V prípade záujmu, kontaktujte, prosím:
Marek Mergleský
Mob.: 0905 622 145
Email:
www.arenasrsnov.sk


Sponzori