Zápis prvákov so zameraním na ľadový hokej je tu!
05.04.2021
Zápis prvákov na ZŠ Drábova na sídl. KVP v Košiciach do triedy s rozšírenou športovou prípravou so zameraním na ľadový hokej v školskom roku 2021/2022 je tu! 

Vážení rodičia, hokejový klub HK Sršne Košice v spolupráci so susednou základnou školou na Drábovej ulici, vás pozýva na ZÁPIS PRVÁKOV. Náš mládežnícky hokejový klub už piaty rok rozvíja spoluprácu so ZŠ Drábova, ktorá sa nachádza v susedstve areálu zimného štadióna Aréna Sršňov. K dnešnému dňu navštevuje ZŠ Drábova už viac ako 60 mladých hokejistov z nášho hokejového klubu.

Klub HK Sršne Košice Vám ponúka unikátne prepojenie hokeja a susednej základnej školy. Ponuka je určená pre hráčov v našom klube HK Sršne Košice, ktorí navštevujú materskú školu a tiež pre žiakov prvého stupňa ZŠ.

  • Chcel by si, alebo už hráš hokej v hokejovom klube HK Sršne Košice?
  • Si škôlkar príp. žiak 1.stupňa ZŠ?
  • Chcel by si mať navyše tréningy v hokejovom klube HK Sršne Košice?
  • Chcel by si mať k dispozícii počas celej hokejovej sezóny vlastnú šatňu na zimnom štadióne a nemusel tak vláčiť hokejovú výstroj domov?
  • Chcel by si, aby ťa po vyučovaní zobral tréner spolu s ostatnými spoluhráčmi rovno na tréning do Arény Sršňov a rodičia by si pre teba prišli až po tréningu?

Ak je tvoja odpoveď na otázky ÁNO, tak potom tento oznam je určený pre teba!

Z dôvodu pandemickej situácie, ktorá momentálne vládne na Slovensku, by sme Vám chceli priblížiť aspoň formou prezentačného videa školu na Drábovej ulici, ako aj areál Aréna Sršňov:

Zápis sa uskutoční v dňoch:

 • 09.04.2021 - v čase od 14:00 do 18:00 hod.
 • 10.04.2021 - v čase od 08:00 do 12:00 hod.

Pre viac informácií ohľadom zápisu žiakov nájdete na odkaze:
http://www.zsdrabova.sk/--6-1409-zapis-ziakov-do-prveho-rocnika

Pre bližšie info kontaktujte priamo riaditeľku školy ZŠ Drábova p. Kmiťovú, tel.č..: 055/644 36 39, email: zsdrabova@zsdrabova.sk


Sponzori