KURZY KORČUĽOVANIA POČAS SVIATKOV PRE DETI OD 4 ROKOV A TIEŽ PRE DOSPELÝCH
KURZY KORČUĽOVANIA POČAS SVIATKOV PRE DETI OD 4  ROKOV A TIEŽ PRE DOSPELÝCH

Kurzy korčuľovania v Aréne Sršňov pre deti od 4 rokov a tiež pre dospelých pokračujú aj počas sviatkov. Presné termíny a časy konania kurzov nájdete aj na našej hlavnej stránke tu.

Ponúkame vám možnosť učenia základov korčuľovania a tiež zdokonalenie korčuľovania. Nevadí, že ste nikdy nestáli na korčuliach, naši skúsení tréneri a trénerky Vás rýchlo naučia správnej technike korčuľovania. Nie je potrebné sa vopred prihlasovať, stačí dôjsť na zimný štadión Aréna Sršňov v čase konania kurzu, zakúpiť si lístok v pokladni zimného štadióna na 1. poschodí a ide sa na ľad. Pri výuke sú korčuliari rozdelení podľa pokročilosti. Prihliada sa na schopnosti a vek.

V našom kurze si osvojíte:

Inštrukcie:
Odporúčame si zabezpečiť hokejovú príp. lyžiarsku helmu ( nie je podmienka), iné druhy chráničov nepotrebujete. Korčule odporúčame kožené so šnurovaním, nie klipsňové. Oblečenie teplé (otepľovačky), ale dostatočne voľné, aby ste sa mohli voľne pohybovať, nezabudnúť rukavice.

Cena 1 hod. kurzu:
Dieťa        7,00 EUR/1 hod.
Dospelý    9,00 EUR/1 hod.

Vstupenku na kurz korčuľovania je možné zakúpiť  len v pokladni zimného štadióna vo vstupnej hale na 1.poschodí. Pokladňa je otvorená 45 min. pred začiatkom kurzu. Korčule a prilbu si viete zapožičať v predajni Faithsport na zimnom štadióne na 1. poschodí.

FAITHSPORT cena zapožičania:
Korčule:   3,00 EUR - 1 hod.
Prilba:    2,00 EUR - 1 hod.

Prihlasovanie: 
Nie je potrebné sa vopred prihlasovať.

V prípade ďalších info nás neváhajte kontaktovať:

p. Mergleský 

mob.:  0905 622 145
email:  info@arenasrsnov.sk

Tešíme sa na Vás.

Sponzori