Cassovia Hockey League

V Aréne Sršňov vytvárame optimálne podmienky nie len pre našu talentovanú mládež, ale aj pre amatérskych hokejistov. Okrem možnosti zatrénovať si a zlepšiť svoje hokejové zručnosti na našich Tréningoch pre amatérov sme v roku 2017 vytvorili aj podmienky pre prípravnú fázu amatérskej ligy a následne od septembra aj pre vznik prvého ročníka amatérskej hokejovej ligy v Košiciach - Cassovia Hockey League. Momentálne prebieha už jej siedmy ročník. V prípade záujmu o účasť vášho tímu v nasledujúcom ročníku nás kontaktujte na .

Cassovia Hockey League je amatérska hokejová liga v Aréne Sršňov, ktorej cieľom je vytvoriť kvalitné súťažné prostredie pre amatérske hokejové kluby v meste Košice. V prvom a druhom ročníku bola rozdelená na dve výkonnostné divízie - #CHL ELITE a #CHL HOBBY. Od tretieho ročníka je spojená do jednej veľkej ligy podľa pravidiel bývalej hobby divízie (tj. nulová tolerancia bývalých hráčov). V súčastnosti ju tvorí 17 klubov, ktorých cieľom je stať sa celkovým víťazom #CHL a získať tak originálnu trofej s titulom CHAMPIONS OF CASSOVIA HOCKEY LEAGUE.

Sezóna 2017/2018

Sezóna 2018/2019

Podrobné informácie o lige, profily tímov a hráčov, pravidlá, rozpis zápasov, výsledky alebo štatistiky hráčov nájdete na www.cassoviahockeyleague.com

Sponzori