Prehľad služieb v Aréne Sršňov

Prenájom ľadovej plochy

Cena závisí od času o ktorý máte záujem a tiež či máte záujem o jednorázový alebo dlhodobý prenájom plochy. Objednávky na tel. č.: +421 905 622 145. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Hokejka a puk + verejné korčuľovanie

Príďte si k nám zahrať hokej so svojimi deťmi. Každú sobotu a nedeľu sme vyčlenili pre tento účel dve tretiny ľadovej plochy, kde si deti môžu s hokejkou a pukom zahrať hokej. Stredné pásmo je určené najmä pre verejné korčuľovanie bez hokejového príslušenstva. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Tréningy pre brankárov

K dispozícií má brankár vyčlenenú útočnú tretinu. 20 EUR/brankár. Tréner / hráči neplatia - maximálne dve osoby. Zavolajte nám na tel. č.: +421 905 622 145 a dohodnite si vhodný termín. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Tréningy pre amatérskych hokejistov

Zabezpečíme trénera, aby ste si mohli zatrénovať a zlepšiť si techniku korčuľovania a hokejových zručností. Každú sobotu o 16:30. Vstupné za jeden tréning je 10 EUR na osobu (10 x vstup iba 80 EUR). Maximálny počet hráčov je 15. V prípade záujmu nás kontaktujte vopred na tel. č.: +421 905 622 145 alebo na . Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Kurz korčuľovania

Ak máte záujem zlepšiť svoju korčuliarsku techniku zabezpečíme trénera a ľadovú plochu. Vhodné pre jednotlivcov aj pre skupiny, materské školy či základné školy. Zavolajte nám na tel. č.: +421 905 622 145 a dohodnite si vhodný termín. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Ľad v jednej tretine

Neviete dať dokopy 20 hráčov do partie ? Nechcete mať s tým spojené starosti so zabezpečením hráčov ? Nevadí. Ak ste len traja – štyria a máte chuť trénovať prípadne si len tak zahrať bago v tretine, vyhradíme pre vás  jednu tretinu za rozumnú cenu. Rozmer jednej tretiny v našej Aréne Sršňov je 28 m x 20 m čo zodpovedá mobilným ľadovým plochám. Napíšte nám na alebo zavolajte na tel. č.: +421 905 622 145 a budeme vám pravidelne posielať info o voľných časoch. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Zabezpečenie hráčov a brankárska služba

Chýbajú vám hráči alebo brankár na hokej ? Alebo máte chuť sa pripojiť k partii ? Zabezpečíme hráčov a brankárov do vašej partie alebo nájdeme pre vás partiu s ktorou si môžte zahrať. Dajte nám o sebe vedieť na tel. č.: +421 905 622 145. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Turnaje a kempy

Zorganizujeme hokejový turnaj, vytvoríme podmienky pre vaše kempy. Zavolajte nám na tel. č.: +421 905 622 145 a dohodnite si podmienky. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Firemné akcie na kľúč

Zorganizujeme akciu podľa vašich individuálnych požiadaviek. Zavolajte nám na tel. č.: +421 905 622 145 a dohodnite si podmienky. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Krasokorčuľovanie

Ak máte záujem zlepšiť svoju krasokorčuliarsku techniku zabezpečíme trénera a ľadovú plochu. Zavolajte nám na tel. č.: +421 905 622 145 a dohodnite si vhodný termín. Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

In-line hokej a hokejbal

Hokejbalové Ihrisko spĺňa extraligové parametre, vďaka čomu tak v našom športovom areály vznikli optimálne podmienky pre rozvoj aj týchto športov pre zápasy detí aj dospelých.Viac informácií nájdete aj na tomto odkaze.

Reklamný priestor

Dajte o sebe vedieť. Ponúkame reklamný priestor v našej aréne na rôznych nosičoch. Viac informácií o možnostiach umiestnenia reklamy nájdete aj na tomto odkaze.

Sponzori