Kurz korčuľovania pre deti od 4 rokov
Kurz korčuľovania pre deti od 4 rokov a tiež dospelých štartuje už túto sobotu!

Vážení športoví priatelia prinášame vám KURZ KORČUĽOVANIA pre deti od 4 rokov a tiež pre dospelých v našej krásnej ARÉNE SRŠŇOV. Ponúkame vám možnosť učenia základov korčuľovania a tiež zdokonalenie korčuľovania. Začíname v sobotu 23.10.2021 o 10:35 hod. Kurz je určený pre deti od 4 rokov a tiež pre dospelých. Nevadí že ste nikdy nestáli na korčuliach, naši skúsení tréneri a trénerky vás rýchlo naučia správnej technike korčuľovania.

Kurz bude prebiehať v mesiacoch október – december 2021 a tiež v mesiacoch január -  apríl 2021  pravidelne vždy v sobotu od 10:35 do 11:35 hod. Nie je potrebné sa vopred prihlasovať, stačí dôjsť na zimný štadión Aréna Sršňov v čase konania kurzu, zakúpiť si lístok v pokladni zimného štadióna na 1. poschodí a ide sa na ľad. Pri výuke sú korčuliari rozdelení podľa pokročilosti. Prihliada sa na schopnosti  a vek.

Hlavným cieľom je prístupnou formou naučiť deti a dospelých základy korčuľovania, udržať a rozvinúť ich prirodzený záujem o pohyb. Korčuľovanie je nielen základom pre dva najpopulárnejšie zimné športy - hokej a krasokorčuľovanie, ale aj jednou zo základných lokomócií, ktoré by deti  mali zvládnuť v rannom detstve. 

Kurz korčuľovania vieme zorganizovať aj pre skupiny, materské či základné školy.

V našom kurze si  osvojíte

Inštrukcie:                                                                                                                                                                                                                                                                   

Cena 1 hod. kurzu:

Vstupenku na kurz korčuľovania je možné zakúpiť  len v pokladni zimného štadióna vo vstupnej hale na 1.poschodí. Pokladňa bude otvorená 45 min. pred začiatkom kurzu.

Korčule a prilbu si viete zapožičať v predajni Faithsport na zimnom štadióne na 1. poschodí.

Cena zapožičania:

Prihlasovanie:

V prípade ďalších info nás neváhajte kontaktovať:

p. Mergleský

Sponzori