Celoročný nábor detí
Celoročný nábor detí na učenie základov korčuľovania a hokej

Nábor detí od 4 do 8 rokov na učenie základov korčuľovania a hokej prebieha celoročne. Tréningy sú pravidelne vždy v stredu o 16:45 a v sobotu o 9:30 hod. Na prvý tréning sa netreba registrovať, stačí rovno prísť na zimný štadión Aréna Sršňov pol hodinu pred začiatkom tréningu, kontaktovať p. Mergleského (nájdete ho v sklade medzi šatňou č.1 a č.2 – tel. č.: 0905 622 145), ktorý vám dá prihlášku príp. bezplatne poskytne korčule, hokejku a prilbu.

Nevadí že dieťa nikdy nestálo na korčuliach. Máme skúsené trénerky a trénerov na učenie základov korčuľovania pri ktorých vaše dieťa dostane kvalitné základy korčuľovania. Prvé tri tréningy sú zdarma. Neskôr 50 EUR mesačne. Stačí si priniesť len otepľovačky, zimné rukavice, korčule a prilbu. Korčule a prilbu vieme aj bezplatne zapožičať. Pre bezplatné zapožičanie korčúľ a prilby kontaktujte p. Mergleský (0905 622 145), ktorého nájdete na zimnom štadióne v sklade medzi šatňou č.1 a č.2  vždy počas tréningu hokejovej prípravky pre začiatočníkov. Po cca. 3 mesiacoch pravidelného zúčastňovania sa tréningu odporúčame deťom zabezpečiť kompletnú hokejovú výstroj. Výstroj vieme aj zapožičať za 20 Eur na jeden rok. Poskytne vám ju p. Mergleský ( 0905 622 145 ) počas tréningu pre začiatočníkov.

Záujemcovia od 4 do 8 rokov si môžu prísť vyskúšať prvý tréning, nevadí že nikdy nestáli na korčuliach.

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať:

Tešíme sa na Vás!


Vypočujte si tiež naše spoty: Rádiospot 1 na nábor detí do hokejovej prípravky a Rádiospot 2 na nábor detí do hokejovej prípravky

Teším sa na vás.

S pozdravom,
Marek Mergleský

Sponzori