Celoročný nábor detí
CELOROČNÝ NÁBOR DETÍ NA UČENIE ZÁKLADOV KORČUĽOVANIA A HOKEJ

Nábor detí od 4 do 8 rokov na učenie základov korčuľovania a hokej prebieha celoročne. Tréningy sú pravidelne vždy v stredu od 16:45 do 17:45  a v sobotu od 9:30 do 10:20 hod.  Na prvý tréning sa netreba registrovať, stačí rovno prísť na zimný štadión Aréna Sršňov pol hodinu pred začiatkom tréningu a zakúpiť si vstupenku na tréning v hodnote 7 Eur.

Pri turnikete na 1.poschodí kontaktovať p. Mergleského ktorý vám dá prihlášku príp. za jednorazový poplatok 10 Eur poskytne na celú hokejovú sezónu, ktorá bude trvať do konca júna 2023, korčule, hokejku a prilbu. Korčule, hokejku  a prilbu vám vieme poskytnúť v priebehu každého tréningu  len vo vyhradenom čase a to  vždy v stredu od 16:50 do 17:30 hod. a  v sobotu v čase od 09:40  do 10:10 hod. Mimo týchto časov vám hokejovú vystroj nevieme zapožičať.

Nevadí, že dieťa nikdy nestálo na korčuliach. Máme skúsené trénerky a trénerov na učenie základov korčuľovania, pri ktorých vaše dieťa dostane kvalitné základy korčuľovania.

Stačí si priniesť len otepľovačky, zimné rukavice, korčule a prilbu. Po mesiaci pravidelného zúčastňovania sa tréningov Vám vieme zapožičať kompletnú hokejovú výstroj v cene 20 Eur na 1 rok. Poskytne vám ju p. Mergleský ( 0905 622 145 ) počas tréningu pre začiatočníkov. V prípade, že máte od nás z klubu zapožičanú hokejovú výstroj a prestanete navštevovať tréningy, prosíme o okamžité vrátenie výstroje  do rúk p. Mergleského kedykoľvek  počas tréningu pre začiatočníkov, aby sme ju mohli poskytnúť ďalším záujemcom.

Záujemcovia od 4 do 8 rokov si môžu prísť vyskúšať prvý tréning, nevadí že nikdy nestáli na korčuliach.

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať:

Tešíme sa na Vás!


Vypočujte si tiež naše spoty: Rádiospot 1 na nábor detí do hokejovej prípravky a Rádiospot 2 na nábor detí do hokejovej prípravky

Teším sa na vás.

S pozdravom,
Marek Mergleský

Sponzori