Aj nášmu vedúcemu v športovo – hokejovom tábore sa splnil dávny sen - stať sa HASIČOM!
22.08.2019
Aj nášmu vedúcemu v športovo – hokejovom tábore sa splnil dávny sen - stať sa HASIČOM!

Čo by to bol za tábor, keby sme v Aréne Sršňov nevideli ozajstné hasičské auto. Nie nebojte sa, Aréna Sršňov nebola v plameňoch. To len košickí hasiči nám prišli predviesť svoje umenie. Bolo to veľké prekvapenie pre deti v našom tábore, keď nám v piatok po obede pred zimným štadiónom Aréna Sršňov zaparkovalo ozajstné veľké hasičské auto. Deti z neho nemohli nechať oči. Každý si chcel vyskúšať hasičskú prilbu, hasičský rebrík či kombinézu a tiež ako povedali najmenší účastníci tábora, najväčšiu striekačku na svete.

My sme však postrehli, že asi najväčšiu radosť z veľkej striekačky mal náš vedúci tábora. Ako povedal, od mala sníval o hasičovi, ale nakoniec sa mu to nikdy nesplnilo, tak aspoň teraz si zaspomínal na svoje dávne sny. Striekačka mu pristala, dokonca aj v okolí postávajúce mamičky našich táborujúcich detí dostali zabrať od návalu vody.

Hasičom sme aj my na oplátku podarovali pravé sršňovské hokejové papierové prilby a tiež puky. Naše poďakovanie patrí hasičom z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru a ich šéfovi p. Fedorčákovi. Chlapi, urobili ste našim deťom veľkú radosť a my vám za to veľmi pekne ďakujeme.

Pozrite si atmosféru zachytenú na fotografiách v našej galérií.

Marek Mergleský
 


Sponzori