AKTUALIZÁCIA k 16.12.2021: ŠPORTOVÝ PROTEST!
11.12.2021
Protest športovcov!

Náš príspevok o proteste športovcov na sociálnych sieťach presiahol hranicu 140.000 oslovených ľudí. Takéto niečo sme nečakali. Ďakujeme za podporu, je to pre nás zaväzujúce. Na protest športovcov v piatok 17.12.2021 sme sa v hokejovom mládežníckom klube HK Sršne Košice zodpovedne pripravovali. Megafón, protestné pútače, rapkáče, bubny, hokejové  sršňovské dresy sme už mali pripravené.. Vyzerá to tak, že ich nateraz odložíme. Podľa predbežných informácií, by mala vláda na svojom rokovaní vo štvrtok  16.12.2021 schváliť znovuotvorenie športovísk a umožniť deťom športovať.

Má to však jedno ale! 
Pokiaľ sa schváli otvorenie športovísk a umožnenie športovania športovcov len v režime O,P (očkovaní, prekonaní), tak s tým súhlasiť určite nebudeme. Minimálne budeme požadovať režim OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní). V prípade, že sa schváli len OP režim, dáme vopred vedieť o mieste a čase konania protestu. Zatiaľ si držme palce, aby boli naše požiadavky vypočuté.

Ďakujem Vám všetkým za podporu.

Marek Mergleský
Predseda hokejového mládežníckeho klubu HK Sršne Košice.

Pôvodné znenie textu:
Trpezlivosť došla. Slovenské mládežnícke hokejové kluby plánujú v stredu 15.12.2021 v Bratislave pred úradom vlády protest za umožnenie hokejového tréningového procesu detí. Náš hokejový klub bude samozrejme pritom. Marek Merglesky - predseda nášho hokejového klubu HK SRSNE  KOSICE HĽADA DOBROVOLNIKOV Z RADOV TRENEROV, RODICOV, DETI, AMATERSKYCH HOKEJISTOV A KAZDEHO, KOMU SPORT NIE JE UKRADNUTY, ABY NAS PRISLI PODPORIT DO BRATISLAVY. Ideme dodávkou a osobnými autami. Každému záujemcovi budú pohonné hmoty do jeho vozidla preplatene hokejovým klubom HK SRSNE KOSICE. Účasť potvrdili všetky slovenské hokejové kluby - východ stred aj západ. Z klubov idu šéfovia klubov, tréneri, rodičia s deťmi. Obliekame sršne dresy, berieme bubny, rapkáče, hokejky. Kto nemá dres, dostane ho od klubu. Ak by nás išlo z klubu 30 ľudí, budem rád. Prosím všetkých, ktorí majú záujem sa zúčastniť, aby ma kontaktovali sms správou na 0905 622 145. Ďakujem.


Sponzori