Celoročný nábor detí na učenie základov korčuľovania a hokej
01.09.2021
CELOROČNÝ NÁBOR DETÍ NA UČENIE ZÁKLADOV KORČUĽOVANIA A HOKEJ

Nábor detí od 4 do 8 rokov na učenie základov korčuľovania a hokej do mládežníckeho hokejového klubu HK Sršne Košice prebieha celoročne. Tréningy na ľade prebiehajú v Aréne Sršňov celoročne vždy v stredu od 16:45 do 17:45 hod. a tiež  v sobotu od 09:30 do 10:20 hod.  Na prvý tréning sa netreba registrovať, stačí rovno prísť na zimný štadión  Aréna Sršňov pol hodinu pred začiatkom tréningu.

Pri turnikete vo vstupnej hale na prvom poschodí prosíme kontaktovať p. Mergleského, ktorý vám dá prihlášku príp. za jednorazový poplatok 10 Eur poskytne na celú hokejovú sezónu korčule, hokejku a prilbu. Korčule, hokejku a prilbu vám vieme poskytnúť v priebehu každého tréningu len vo vyhradenom čase a to vždy v stredu od 16:50 do 17:30 hod. a v sobotu v čase od 09:40  do 10:10 hod.

Nevadí, že dieťa doteraz nikdy nestálo na korčuliach. Máme skúsené trénerky a trénerov na učenie základov korčuľovania, pri ktorých vaše dieťa dostane kvalitné základy korčuľovania. Prvý tréning je zdarma, ďalšie tréningy za 60 Eur mesačne.

Stačí si priniesť len otepľovačky, zimné rukavice, korčule a prilbu ( aj lyžiarsku ). Po mesiaci pravidelného zúčastňovania sa tréningov Vám vieme zapožičať kompletnú hokejovú výstroj v cene 20 Eur na 1 rok. Poskytne vám ju p. Mergleský

( 0905 622 145 ) kedykoľvek počas každého tréningu.  V prípade, že máte od nás z klubu zapožičanú hokejovú výstroj a prestanete navštevovať tréningy, prosíme o okamžité vrátenie výstroje  do rúk p. Mergleského,  kedykoľvek  počas tréningu pre začiatočníkov, aby sme ju mohli poskytnúť ďalším záujemcom.

Záujemcovia od 4 do 8 rokov si môžu prísť vyskúšať prvý tréning, nevadí že nikdy nestáli na korčuliach.

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na každého malého hokejistu, hokejistku J.

 
Marek Mergleský, 0905 622 145, info@arenasrsnov.sk

Predseda hokejového klubu HK Sršne Košice.

Vypočujte si tiež naše spoty: Rádiospot 1 na nábor detí do hokejovej prípravky a Rádiospot 2 na nábor detí do hokejovej prípravky

Teším sa na vás.

S pozdravom,
Marek Mergleský


Sponzori