Druháci HK Sršne Košice ročník 2010 a mladší majú za sebou prvý hokejový turnaj
30.12.2017
Druháci HK Sršne Košice ročník 2010 a mladší majú za sebou prvý hokejový turnaj

Už druhý ročník Hokejového turnaja detí ročník 2010 a ml. HRDLIČKA - Slovakia Cup  sa uskutočnil  Aréne Sršňov počas vianočných sviatkov. Presne 100 detí druháčikov si zmeralo sily na  turnaji , ktorý organizoval Hokejový klub HK Sršne Košice v spolupráci so spol. HRDLIČKA - Slovakia. Na turnaji štartovali družstvá HC Košice, HK Spiš Indians Levoča, PHK Prešov a samozrejme domáce HK Sršne Košice.

Pre veľa chlapcov to boli ich prvé zápasy vo svojej začínajúcej hokejovej kariére. Naši chlapci sa na turnaji nestratili a len malý krôčik im chýbal k tretiemu miestu.  V poslednom zápase turnaja sme sa stretli s rovesníkmi zo Spiš Indians Levoča. Zápas sa skončil remízou a tak sa nakoniec vďaka lepšiemu skóre z predchádzajúcich zápasov z tretieho miesta na turnaji tešil náš súper. Sršňov však treba pochváliť za bojovné výkony počas celého turnaja, keď sa ani za nepriaznivého stavu nevzdávali a bojovali až do konca.

Výsledok pre nás nebol podstatný, hlavne, že sme si do chuti zahrali, mali sme možnosť si všetci spolu obliecť po prvýkrát naše krásne "sršňovské" dresy, videli sme medzi nami na ľade aj uja rozhodcu a na náš prvý turnaj budeme spomínať v dobrom.

Hokejový klub HK Sršne Košice sa chce poďakovať všetkým zúčastneným družstvám za to , že svojimi výkonmi prispeli ku krásnemu turnaju a všetci veríme, že sa uvidíme aj o rok. Taktiež sa chceme poďakovať spol. HRDLIČKA - Slovakia, za pomoc pri zakúpení pohárov a medailí do turnaja.

V našom detskom hokejovom klube sa už všetci tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční v našej Aréne Sršňov v utorok  2.1.2018 . Tentoraz to budú  naši  tretiaci  a štvrtáci  (ročníky 2008 a 2009). Turnaj sa bude hrať pod záštitou ČSOB Poisťovne.  Naše Sršne nastúpia na svoj prvý zápas už o 8:30 hod. Sršne do toho !!!

Viac foto nájdete v našej galérií - HRDLIČKA - Slovakia Cup

Autor:
Marek Mergleský


Sponzori