Dynamo Pardubice v našej aréne už na veľkú noc!
07.02.2019
Dynamo Pardubice v našej aréne už na veľkú noc!

Áno, už na veľkú noc privítame na hokejovom turnaji pre kategóriu hráčov narodených po 1.9.2006 a mladší v Aréne Sršňov Dynamo Pardubice !!! Pôjde o ďalší turnaj z dielne Mareka Mergleského. Aréna Sršňov usporiada hokejový turnaj pre ročníky hráčov po 1.9.2006 a ml. (šiestaci). Tentokrát sa budeme "hokejovať" na veľkú noc, presnejšie 19. - 20.4.2019. Sponzorom turnaja bude spoločnosť OFTUM SLOVAKIA.

A máme aj prvého účastníka zvučného mena. Tri roky som ich "lámal" a nakoniec polámal :) Dynamo Pardubice družstvo roč. nar. 2007 bude u nás štartovať na turnaji 19.-20.4.2019 na veľkú noc!

České družstvo v Košiciach na hokejovom turnaji od revolúcie od roku 1989 ešte neštartovalo. Bude pre nás poctou privítať súpera zvučného mena. Pre tých, čo veľmi nepoznajú Dynamo Pardubice uvediem, že je to ešte pod hlavičkou TJ Tesla Pardubice Československý majster v hokeji zo sezón 1986 – 87 a tiež 1988 – 89. V tom období v Pardubickom družstve chytal aj legendárny brankár Dominik Hašek. Taktiež na útočníkov ako Oto Janecký a Jiří Šejba sa nedá zabudnúť. Mal som 9 rokov, keď sa v Prahe v roku 1985 hrali majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Československo sa stalo majstrom sveta a na sólo, ktoré predviedol Jiří Šejba vo finálovom zápase proti Canade sa nedá zabudnúť.  Veď posúďte sami v zostrihu zo zápasu:


Takže, chcem pozvať všetky družstvá kateg. hráčov nar. po 1.9.2006 (šiestaci), aby si prišli zahrať na náš turnaj a ukázali našim kamarátom z Čiech, že aj na Slovensku rastú šikovní hokejisti. Počet družstiev štartujúcich na turnaji je obmedzený, preto neváhajte a prihláste sa čo najskôr.

Teší sa na vás a domáce prostredie sa pre vás bude snažiť pripraviť skúsený tím okolo Mareka Mergleského.


Sponzori