Hokejové výstroje hokejovému klubu HK Sršne Košice ODOVZDANÉ!
10.02.2020
Hokejové výstroje hokejovému klubu HK Sršne Košice ODOVZDANÉ!

Teraz už nikto nebude môcť povedať, že hokej môžu začať hrať len deti bohatých rodičov. V našom hokejovom klube HK Sršne Košice to nie je pravda. Rúcame tento mýtus. Korčule, hokejka, prilba a teraz už aj kompletná hokejová výstroj ZADARMO!

Od pondelka idem na vec a rozdávam deťom vo veku od 4 – 8 rokov. Úctyhodných 150 kusov hokejových výstrojov je k dispozícii. A to vďaka naším partnerom hokejového klubu:

  • Magna s.r.o.  – p. Bednarčík – 50 ks
  • Aréna Sršňov – p. Marek Mergleský – 30 ks
  • Korekt Plus – p. Peter Vaľko – 20 ks
  • EMILENA PLUS – p. Marián Píro – 10 ks
  • SZĽH – p. Miroslav Šatan – 10 ks
  • Mesto Košice – primátor Jaroslav Poláček – 10 ks
  • Košický samosprávny kraj (VÚC) – predseda Rastislav Trnka - 10 ks
  • BOMEDIA – p. Marek Mryglot – 10 ks

!!! V MENE VŠETKÝCH DETÍ A RODIČOV V NAŠOM HOKEJOVOM KLUBE HK SRŠNE KOŠICE ĎAKUJEM PEKNE  NAŠÍM SPONZOROM !!!

Vážime si to a je to pre nás veľká pomoc. Taktiež je potešiteľné sledovať, ako sa k nám sami ozývajú ďalší sponzori, že chcú pomôcť so zakúpením hokejových výstrojov a je to potvrdením toho, že ideme správnou cestou. Sobota 8.2.2020 sa veľkými písmenami zapíše do dejín nášho ešte stále len štvrtú sezónu fungujúceho klubu.

Až 350 detí na ľade, 700 rodičov v hľadisku a ďalší, ktorí si nenechali újsť našu slávnosť odovzdávania hokejových výstrojí DEŤOM ZADARMO.

No, poviem vám, nebolo mi jedno, keď som vybehol na ľad s mikrofónom v ruke a tam v hale stálo zrazu cez 1000 ľudí. Nôžky sa mi trošku podlomili, ale povedal som si, teraz alebo nikdy. Tak sme si to pekne podelili, primátor sem, župan tam, sponzori tu, detičky tu. Svetlo tu mi dajte, výstroje tu, Miro bude tu, usporiadateľ tu a koberec červený nesmie chýbať tu.

Ako po másle. Až na našu legendu Mira Šatana. Moderovať aj dvíhať mobil. Nie je problém. Vraj Miro na diaľnici z PO do KE a diaľnica uzavretá. Nebolo mi jedno. Bez neho by sme tu boli len polovičný. Chvála bohu zjavil sa a mohli sme začať.

Detičkám postupne naši partneri odovzdali 8 ks hokejových výstrojí. Radosť v očkách bola nekonečná. Z časových dôvodov sme nemohli odovzdať všetkých 150 ks hneď, preto budú odovzdané počas tréningov hokejovej prípravky pre začiatočníkov, ktoré sa konajú vždy v utorok v čase o 16:35 hod. a tiež v sobotu o 9:10 hod. Čakáme aj ďalších nových záujemcov, ktorým radi tieto výstroje odovzdáme. Bude to opäť fuška spísať to, poznačiť do kariet a rozdať to, ale teším sa na to. Nie je pre mňa nič krajšie, ako keď môžem malému záujemcovi o hokej podarovať kompletnú hokejovú výstroj.

Opäť nás budú hrať masy, bude nábor a neskôr bude výber. Bez toho sa v hokeji nepohneme vpred.

Poďakovanie Marekovi Pahulimu
Na slávnostnom odovzdávaní výstrojí sme si uctili aj ľudí, ktorí nám pomáhajú s chodom klubu. Cenu za úspešnú spoluprácu a pomoc pri napĺňaní vízií a cieľov hokejového klubu HK Sršne Košice ako najinovatívnejšieho športového klubu na Slovensku. Za mimoriadne nasadenie, tímového ducha a profesionálny prístup od vedenia hokejového klubu si prevzal Marek Pahuli – vedúci hokejovej prípravky HP 4. Marek ĎAKUJEME!

Originálne puky s podpisom Mira Šatana
Naša vydarená akcia pokračovala podpisovou akciou s Mirom Šatanom, na ktorej nechýbala špeciálna edícia pukov a odznakov,  ...aby sme sa opäť raz stali majstrami sveta... Tí, ktorí nemali možnosť si zakúpiť puky a odznaky z tejto špeciálnej edície, budú mať možnosť si ich aj naďalej zakúpiť v reštaurácii Arény sršňov.

Deti a rodičia našu hokejovú legendu nechceli pustiť zo štadióna, takí záujem oň bol. Miro nezostal dlžný svojej povesti nič a s úsmevom podpisoval a fotil. Nesmeli chýbať opäť sladkosti v podobe lentiliek, za ktoré taktiež ďakujeme naším sponzorom.

Videoreportáž na RTVS nájdete od 57 min. a 15 sek. na tomto odkaze alebo kliknite nižšie foto
Dobrý dojem z akcie zakončil aj môj dobrý kamarát Matúš Krutý, športový redaktor STV, ktorý zostrih z tejto našej vydarenej akcie odvysielal na STV 1 hneď v sobotu 8.2.2020 v čase o 14:30 hod. počas prvej prestávky medzištátneho zápasu Slovensko – Rusko. Matúš ďakujeme, byť pre nás v STV v hlavnom vysielacom čase, je pre náš maličký klub veľká pocta.

Akcia sa ako vždy v Aréne Sršňov vydarila a mne sa to veľmi zapáčilo. Prežil som krásnu sobotu a  už teraz hútam, čo ponúknem spoločne s našimi partnermi deťom opäť ZADARMO.

Hokejový brankár je polovica úspechu družstva. Raz som zažil hokejovú sezónu, keď som neprekročil modrú čiaru v obrannom pásme, lebo som vedel, že sa môžem spoľahnúť na svojho brankára. On určite vie o kom hovorím, že Jaro?

Žeby brankárske výstroje a s nimi si pozveme aj Janka Lašáka, nášho famózneho brankára majstra sveta z roku 2002 ? Nechajme sa prekvapiť.  

Už teraz sa na to teším.

Ďakujem pekne všetkým, ktorí mi pomohli zabezpečiť túto náročnú akciu od usporiadateľov, cez ľadárov, dievčatá v reštaurácii, trénerov až po rodičov našich detí a proste všetkým.

Ďakujem ešte raz, určite si to zopakujeme.

HK SRŠNE KOŠICE – malý klub s veľkým SRDCOM!

Všetky fotografické snímky z tejto krásnej akcie nájdete v našej galérií.


Sponzori