Korčule hokejky, prilby pre HK Sršne Košice už po druhý krát daroval p. Maroš Dzuro
11.01.2019
Korčule hokejky, prilby pre začínajúce budúce hokejové hviezdy nám do mládežníckeho hokejového klubu HK Sršne Košice už po druhý krát daroval p. Maroš Dzuro

Ďakujeme aj touto cestou a veľmi si to vážime. Je to už po druhý krát , čo nám M. Dzuro daroval do klubu tieto výstroje potrebné pre našich začínajúcich hokejistov. Je to veľká pomoc aj pre rodičov. Stoja veľa krát pred dilemou. Bude chcieť hrať hokej ? Bude ho to baviť ? Kúpim, vysolím za korčule hokejku a prilbu 100 Eur a ostane to stáť niekde v kúte ? Prejde na futbal ? Nech prejde, hlavne nech športuje. Najlepší zamestnanci sú športovci. Môžem to potvrdiť. Ale keď ho to začne baviť, budú priateľstvá a zážitky na celý život. A nielen ten hokejový. Preto rodičia neváhajte, prihláste svoje deti na hokej , som tu pre vás aj s Marošovou výstrojou pre deti. Vždy vo štvrtok o 16:35 a v sobotu o 9:45 hod. som tu pre vás pred tréningom našich začínajúcich malých hokejistov vodverách medzi šatňou jedna a dva. Stojím tu takto v týchto časoch už svoju tretiu sezónu a teším sa na každého malého chlapca od štyroch rokov, ktorí si chce vyskúšať našu krásnu hru hokej . Že nikdy nestál na korčuliachnevadí, neplaťte drahé kurzy korčuľovania, príďte k nám, prvé tri tréningy sú zdarma. Neskôr 35 Eur mesačne. Lacnejšie je už len vysedávať doma s mobilom a tabletom v ruke. Preto neváhajte, som tu pre vás v spomenutých časoch vo dverách medzi šatňami č.1 a 2, stojím tu takto už 3 roky a vždy sa teším, keď môžem niekoho obdarovať novou hokejovou výstrojov. Aj vďaka ľudom ako Maroš Dzuro.

Chcem veriť, že raz takýchto darcov bude toľko, že každý chlapec dostane komplet výstroj. Ďakujem a v prípade záujmu pomôcť nášmu klubu ma neváhajte kontaktovať:

Marek Mergleský, mob.:0905 622 145, email:info@arenasrsnov.sk


Sponzori