Kubínske medvede víťazmi hokejového turnaja hokejových prípraviek štvrtákov Aréne Sršňov v Košiciach
29.08.2019
Kubínske medvede víťazmi hokejového turnaja hokejových prípraviek štvrtákov Aréne Sršňov v Košiciach

Sudop TRADE project CUP – hokejový turnaj hokejových prípraviek HP 4  sa uskutočnil v utorok 27.8.2019 v Aréne Sršňov v Košiciach. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 10 družstiev. Hralo sa od rána do večera, družstvá si to medzi sebou rozdali každý s každým v dvoch skupinách. Nasledovali zápasy o umiestnenie. Celkovým víťazom turnaja a najväčším prekvapením sa stalo družstvo chlapcov z Dolného Kubína, keď vo finálovom zápase zdolalo Penguins Prešov v pomere 9:6. Na treťom mieste sa umiestnili chlapci z Liba Academy. Domáce družstvá HK Sršne Košice sa umiestnili celkovo na 7. a  10. mieste. Najlepšími hráčmi z našich družstiev sa stali Viktor Fedor a Richard Hadaš. Gratulujeme! 

Konečné poradie turnaja:

  1. Kubínske medvede (HK Dolný Kubín)
  2. Penguins Prešov
  3. Liba Academy
  4. HC Košice
  5. HKM Michalovce
  6. MHC 96 Bardejov
  7. HK Sršne Košice White
  8. HK Sabinov
  9. HK Spišská Nová Ves
  10. HK Sršne Košice Yellow

Ceny najlepším hráčom a jednotlivým družstvám odovzdával vedúci referátu športu a mládeže mesta Košice p. Mário Švec. Naše poďakovanie patrí tiež sponzorovi hokejového turnaja spol. Sudop Trade Project s.r.o. za zakúpenie medailí a pohárov pre ocenené družstvá.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za plynulý priebeh turnaja a musím skonštatovať, že opäť sme to zvládli na výbornú. Už teraz sa tešíme na štvrtok 29.8.2019, kedy sa po turnaji kadetov a štvrtákov odohrá ďalší zo série hokejových turnajov pre mládež v Aréne Sršňov, tentokrát pre kategóriu tretiakov. Nasledovať bude posledný prípravný turnaj tohto leta pre kategóriu šiestakov a to v piatok a v sobotu 30. - 31.8.2019 a všetkých vás opäť veľmi radi privítame v našom krásnom domovskom stánku v Aréne Sršňov. Tešíme sa na vás!

Fotografie z tohto vydareného turnaja nájdete v našej fotogalérií.

Marek Mergleský


Sponzori