Marek Mergleský: "Važení občania Sídliska KVP, spoločne s Mariánom Horenským Vás srdečne pozývam na verejné korčuľovanie ZADARMO!"
24.10.2018
Marek Mergleský: "Važení občania Sídliska KVP, spoločne s Mariánom Horenským Vás srdečne pozývam na verejné korčuľovanie ZADARMO!"

Milí športoví, obzvlášť hokejoví priatelia a všetci milovníci korčuľovania. Príďte aj vy spoznať našu Arénu Sršňov na Sídlisku KVP, kde sa snažíme vytvárať optimálne podmienky pre rozvoj našej talentovanej mládeže v našom mládežníckom hokejovom klube HK Sršne Košice, ako aj podmienky pre širokú športovú verejnosť.

Som rád, že existujú ľudia, ktorým záleží na rozvoji nášho športu. A preto som sa spoločne s Mariánom Horenským rozhodol, že najbližšie dve soboty (27.10 a 3.11) od 14:45 do 16:00 vyhradíme ľadovú plochu na verejné korčuľovanie pre občanov sídliska KVP zadarmo! Verím, že aj vaša návšteva u nás prispeje k tomu, aby ste nás spoznali a získali sme si aj vašu priazeň a podporu. Verím, že sa nájde viac takých šikovných ľudí ako je Marián, ktorý nás po otvorení našej arény ako člen (a neskôr ako predseda) Komisie kultúry, školstva a športu na Sídlisku KVP kontaktovl, aby si vypočul naše predstavy o tom, ako ďalej pokračovať v rozvoji nášho mládežníckeho hokejového klubu HK Sršne Košice, za ktorý hrávajú svoje prvé hokejové zápasy deti od 4 do 15 rokov.  

Z jeho pozície predsedu Komisie kultúry, školstva a športu sa nám spoločne podarilo zorganizovať napríklad aj hokejový turnaj o Pohár MČ Sídliska KVP v amatérskom hokeji. Možno ste sa tiež zúčastnili aj akcie MASKY NA ĽADE alebo KVP NA ĽADE, ktorú spoluorganizoval spoločne s miestnymi dobrovoľníkmi a na ktorú sme tiež veľmi radi poskytli ľadovú plochu. Marián tiež ako jeden z mála poslancov mal záujem podporiť náš mládežnícky športový klub HK Sršne Košice, za čo sme mu veľmi vďační..

Príďte spoznať našu Arénu Sršňov aj vy. Už počas najbližších dvoch sobôt (27.10 a 3.11) od 14:45 do 16:00, sme pre občanov MČ KVP vyhradili ľadovú plochu počas verejného korčuľovania zadarmo! 

Srdečne Vás pozývame,

Marek Mergleský


Sponzori