Nábor detí na hokej do hokejovej prípravky HK Sršne Košice dopadol na akcii Hravenisko nad očakávanie
26.11.2018
Nábor detí na hokej do hokejovej prípravky HK Sršne Košice dopadol na akcii Hravenisko nad očakávanie

Zbaliť sa na štadióne Aréna Sršňov, naložiť všetky "fidlátka" do dodávky, vybaliť v priestoroch hotela, celý deň byť nápomocný deťom, obliecť dres, vykasať rukávy, nasadiť hokejovú prilbu, nastaviť veľkosť prilby, nasadiť rukavice. Hokejka na ľavú stranu ? Na pravú stranu ? Do bránky radšej ? Budeš brankár ? Uviazať betóny, nasadiť lapačku ? Vyrážačku ? Brankárku ? Vyzliecť betóny, podať maľovanku, pexeso, nálepku, na hlavu papierovú prilbu, vysvetliť čo treba na prvý  tréning, že aj keď nestál chlapec nikdy na korčuliach, tak nevadí ? Podať letáčik s časom konania nášho tréningu pre najmenšie deti od 4 rokov, vysvetliť kde sa nachádza náš zimný štadión Aréna Sršňov, pobaliť všetky veci do dodávky, vyložiť na štadióne... 

16 hod. smena je za mnou. Ešte teraz sa mi z toho krúti hlava, toľko detí sa pri nás zastavilo. Dnes v pondelok som si kvôli svojmu hobby prišiel do práce oddýchnuť... Ale urobím to vždy rád, pokiaľ mi toľko detí povie áno, že príde na náš tréning hokejovej prípravky skupiny 0 – 1, ktorý sa koná vždy v utorok o 16:30 a v sobotu o 8:30 hod. na zimnom štadióne Aréna Sršňov na sídl. KVP v Košiciach, tak ako tomu bolo včera.

Počas včerajšej nedele ste náš maličký klub HK Sršne Košice mali možnosť stretnúť na akcii Hravenisko, ktorá sa uskutočnila v hoteli Centrum na námestí Osloboditeľov v Košiciach. Tak ako po minulé roky, ani tento rok sme si akciu nenechali ujsť. V minulosti sa tieto akcie pre deti konali na ZŠ Jenisejská, tentoraz však organizátori priestory vymenili a urobili dobre. Dostali sme ten najlepší možný priestor rovno oproti vstupným dverám a preto žiadne malé detičky nás nemohli obísť. Pobalili sme svoje fidlátka (detské korčule, hokejky, prilby, pexesá, maľovanky, nálepky a všetko možné hokejové ) a hor sa na akciu. Každý si chcel chytiť do ruky hokejku, potešiť sa s hokejovou prilbou či rukavicami. Taktiež o naše brankárske betóny bol veľký záujem a deti boli schopné vystáť aj pol hod. radu, aby sa dostali v nich do brány. Nechýbal náš štvorročný rozhodca Luky, ktorý deťom hádzal aj buly. Deti sa fotili s naším maskotom Lindom, nechýbal Shrek a na konci fotka s pohárom či medailou, vecami ktoré raz u nás v klube spolu so svojimi spoluhráčmi deti dostanú, keď budú u nás trénovať a zúčastňovať sa turnajov.

Na záver sa chcem poďakovať naším rodičom v klube za to, že prišli so svojimi malými hokejistami na akciu podporiť náš klub.  Špeciálne sa chcem poďakovať nášmu vedúcemu hokejovej prípravky HP 2 p. Barnovi s jeho rodinou, za pomoc pri zabezpečení akcie  a taktiež hráčovi našej prípravky Lukáškovi Eglovi za perfektného rozhodcu.

Naše nábory detí majú veľký ohlas na každej akcii kde sa zúčastníme. Nie každý má takého maskota ako my sršňa Linda, nie každý má také vlastné sršňovské pexeso, vlastnú sršňovskú maľovanku. Aj vďaka týmto a ďalším veciam sa nám darí dostávať toľko detí k ľadu. V pláne mám na najbližšie nábory detí už teraz ďalšie prekvapenia, aby sme deťom na týchto akciách robili vždy väčší zážitok.  V prípade, že máte pre mňa nejaký tip, viete o akcii,  kde chodí kopec detí, tak sem s ním. Radi vám prídeme spestriť vašu akciu.

Viac fotografií z podujatia nájdete v našej fotogalérií.

Na najbližšej akcii sa už teraz na vás teší sršeň Lindo a Marek Mergleský.


Sponzori