Naše pravidelné Akcie na ľade v Aréne Sršňov ako Hokejka a puk a Verejné korčuľovanie sa tešia čoraz väčšej obľube u našich návštevníkov
11.11.2019
Naše pravidelné Akcie na ľade v Aréne Sršňov ako Hokejka a puk a Verejné korčuľovanie sa tešia čoraz väčšej obľube u našich návštevníkov

Po poslednej akcii Hokejka a puk mi na mobilné číslo zimného štadióna  prišla taká neobyčajná sms od nášho jedného pravidelného návštevníka a rád sa o ňu s vami podelím.

"Ahoj, chcel by som ti pogratulovať a poďakovať za to čo robíš. Takú super atmosféru a toľko ľudí na hokejka a puk nie je jednoduché urobiť, ale ty si to dokázal. Molodec, si jednička."

Som veľmi rád, že sa našim návštevníkom u nás páči a takéto ocenenie našej práce vždy poteší. Ďakujeme. Zároveň  nás to na našom štadióne zaväzuje aj do budúcna robiť si svoju prácu vždy lepšie. Zabezpečiť prevádzku zimného štadióna v čase od 5:30 ráno do neskorých nočných hodín do 23:30 hod. počas celého týždňa je max. náročné. Nám v Aréne Sršňov sa to darí. Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou športového vyžitia všetkých záujemcov o hokej a korčuľovanie a veríme, že nás aj naďalej budete navštevovať v takom počte. Ďakujeme.

Časy našich pravidelných akcií pre verejnosť Hokejka a puk a Verejné korčuľovanie nájdete aj na tomto odkaze. 

Srdečne Vás pozývam,

Marek Mergleský


Sponzori