Ôsmaci HK Sršne Košice víťazne na hokejbalovom turnaji vo Vranove
27.06.2018

Už tretí ročník hokejbalového turnaja Mini Vranov Cup 2018 v kategórii U 14 sa uskutočnil počas tohto víkendu na hokejbalovom ihrisku vo Vranove. Na turnaji štartovalo 5 družstiev a hralo sa systémom každý s každým . Naši chlapci si postupne zmerali sily so všetkými  družstvami s týmito výsledkami:

• HK Sršne Košice - HKM Michalovce      2:5
  • HK Sršne Košice – Medokýš Martin     4:1
  • HK Sršne Košice – HC Vranov Bulls       5:1
  • HK Sršne Košice – MŠKM Trebišov      3:1

Po týchto zápasoch nasledovalo play – off, kde sme sa ako druhý po základnej časti stretli s družstvom chlapcov z Trebišova. Zápas to bol vyrovnaný až do poslednej sekundy, nakoniec sa nám podarilo zvíťaziť až po samostatných nájazdoch. Nasledovalo finále proti Michalovciam, v ktorom sme taktiež zvíťazili v pomere  2:1 a stali sme sa víťazmi 3.ročník hokejbalového turnaja Mini Vranov Cup 2018.

Najlepším strelcom turnaja bol vyhlásený hráč sršňov René Mandelík. Najužitočnejším hráčom turnaja sa stal taktiež náš hráč Lukáš Priščák. Chlapcom gratulujeme!

"Turnaj bol pre nás  príjemným spestrením na konci našej letnej prípravy a brali sme ho tiež trochu aj ako otestovanie sa po náročnej letnej príprave. Chlapci ukázali, že aj napriek nepriaznivému počasiu  ktoré nás sprevádzalo počas celého turnaja, hokejbal hrať vedia, príkladne bojovali a odmenou im je víťazstvo na turnaji. Preto ich za predvedené výkony musím pochváliť" – skonštatoval tréner Marek Mergleský.