Počas vianočných sviatkov sa naši tretiaci HK Sršne Košice bavili hokejom na turnaji v Aréne Sršňov
01.01.2019
Počas vianočných sviatkov sa naši tretiaci HK Sršne Košice bavili hokejom na turnaji v Aréne Sršňov

Ani počas vianočných sviatkov sme baveniu sa hokejom nedali košom 28.12.2018 sa v našej Aréne Sršňov uskutočnil hokejový turnaj hráčov tretích ročníkov ZŠ o pohár spol. SUDOP Trade. Oslava hokeja to bola parádna, družstvá chlapcov z východného Slovenska si nenechali možnosť ujsť zmerať si svoje sily na ľade. Naše družstvo HK Sršne Košice na turnaji štartovalo s dvomi družstvami a
chlapci naberali nové skúsenosti. Z víťazstva na turnaji sa tešili chlapci z HC Košice blue, na druhom mieste skončilo družstvo HC Košice white a na treťom naše družstvo HK Sršne Košice black. Chlapcom gratulujeme! 

Konečné poradie turnaja:

1. HC Košice blue
2. HC Košice white
3. HK Sršne Košice black
4. HK Spišská Nová Ves
5. MŠKM Trebišov
6. HK Sabinov
7. HA Slávia Prešov
8. Spiš Indians Levoča
9. HK Sršne Košice white

Naše poďakovanie za pomoc a podporu pri organizácii turnaja patrí spol. SUDOP TRADE PROJECT.

Fotogalériu z turnaja si pozrite v našej galérií - Turnaj o pohár spoločnosti SUDOP Trade


Sponzori