Pozvánka na slávnostné odovzdávanie hokejových výstrojí deťom ZADARMO a stretnutie s Mirom Šatanom na autogramiáde v Aréne Sršňov v Košiciach, v sobotu 8.2.2020 o 9:45 hod.
29.01.2020
Pozvánka na slávnostné odovzdávanie hokejových výstrojí deťom ZADARMO a stretnutie s Mirom Šatanom na autogramiáde v Aréne Sršňov v Košiciach, v sobotu 8.2.2020  o 9:45 hod.

Košický hokejový blázon Marek Mergleský – šéf hokejového mládežníckeho klubu HK Sršne Košice stále viac a viac plní deťom sny  o hokeji. Prečo? Viac sa dočítate v článku nižšie:

Už sú tu. Už sú doma. Nikdy som nevidel pokope toľko hokejovej výstroje ako dnes. Teším sa ako malý chlapec. Husársky kúsok sa mi opäť podaril a ešte teraz mám zimomriavky z toho, že 150 ks hokejových výstrojí dorazilo dnes do Arény Sršňov v Košiciach. A je to riadna kopa. Až z rebríka sme ju stavali. Vozil som už kamiónmi všeličo, plastové obaly na CD, hudobné nosiče, papier a farby do tlačiarne, tlačiarenské stroje, pracovné zošity pre základné školy, stavebný materiál, chladiace systémy, hokejové mantinely či hokejové bránky, dokonca aj prázdny vzduch. Že raz budem voziť kamiónom hokejové výstroje pre deti, ma ani vo sne nenapadlo. Keď mi včera pristál pred zimným štadiónom Aréna Sršňov kamión, moji ľadári len zagúľali očkami, že čo im to zase ten ich šéf Mareček vyparatil. Len nosili a nosili. Nemalo to konca. Keď sme ich ukladali na kopu na ľad na zimnom štadióne, potrebovali sme rebrík, taká výška to bola.

Ďakujem pekne naším sponzorom, ktorý mi pomohli zakúpiť pre našich najmenších hokejistov vo veku 4 – 8 rokov v hokejovom klube HK Sršne Košice hokejové výstroje:

  • MAGNA s.r.o. – TOP 3 firma vo svete dodávateľ automotive - konateľ p. Vaškovičová – 50 ks
  • KOREKT PLUS s.r.o. – potlač lepiacich pások – konateľ p. Peter Vaľko – 20 ks
  • FLM s.r.o. – Aréna Sršňov – zimný štadión - konateľ  Marek Mergleský – 30 ks
  • EMILENA PLUS s.r.o. – realitná činnosť – 10 ks
  • BOMEDIA s.r.o. – výroba grafiky a reklamná činnosť – konateľ p. Marek Mryglot – 10 ks
  • Slovenský zväz ľadového hokeja – prezident Miroslav Šatan – 10 ks
  • Košický samosprávny kraj – predseda p. Rastislav Trnka – 10 ks
  • Mesto Košice – primátor Ing. Jaroslav Poláček – 10 ks

Teším sa, že spoločne s našimi sponzormi budeme môcť v Aréne Sršňov v sobotu 8.2.2020 o 9:45 hod. predstúpiť pred našich  najmenších hokejistov v hokejovej prípravke HP 0 v našom klube HK Sršne Košice a 150 deťom odovzdať tieto krásne hokejové sety.

Hokej musia hrať opäť masy detí, tak ako to bolo v 80. rokoch, keď vyrastal aj Miro Šatan. Vďaka týmto hokejovým výstrojom opäť aj budú. Po korčuliach, hokejkách a prilbách, ktoré sme doteraz v našom klube poskytovali ZADARMO, bude odteraz aj hokejová výstroj ZADARMO. K nej si rodičia dokúpia len dres, štucne, ribano a za 50 Eur budú mať  vybaveného malého hokejistu min. na 2 roky. Ak to bude bude potrebné, tak aj 50 Eur poskytnem rodičom na splátky. Kopačky na futbal dnes stoja viac. Vyvraciam mýtus, že hokej je len pre deti bohatých rodičov. V našom mládežníckom hokejovom klube HK Sršne Košice to nie je pravda a prial by som si, aby to takto bolo v každom hokejovom klube na Slovensku.

Naša hokejová legenda, šéf SZĽH Miro Šatan, nebude na slávnostnom odovzdávaní hokejových výstrojí deťom ZADARMO chýbať. Opäť si tohto nášho ,,tichého zabijáka,, uctíme ako sa patrí. Už máme aj puky v novej edícii na podpis pre deti pripravené. Čo na nich hovoríte?

Miro opäť spadne na zadok, keď uvidí nastúpených 350 malých hokejistov v ,,sršňovsky,, pekných dresoch na ľade. Bude to veľká udalosť pre náš maličký, ešte stále len trojročný mládežnícky hokejový klub HK Sršne Košice. Čakáme plný dom, 350 malých hokejistov vo veku 4 – 12 rokov, 600 rodičov a sympatizantov nášho klubu. Teším sa na sobotu a neviem sa dočkať. Pred 1000 návštevníkmi som ešte nemoderoval. Musím sa na to pripraviť ako sa patrí. A aj ,,sršňovica,, k tomu patrí.

To bude radosti.

PS:

Prosím, do soboty 8.2.2020, zatiaľ vydržte. Zatiaľ o tých hokejových výstrojoch deťom nerozprávajte, má to byť prekvapenie. A ja milujem prekvapenia!!!
HK Sršne Košice – malý klub s veľkým srdcom.
Sršne do toho!!!

Srdečne Vás pozývam,
Marek Mergleský
Sponzori