Slovan Bratislava a Dukla Trenčín sa predstavia na OFTUM CUPe v Aréne Sršňov!
26.08.2020
HC Slovan Bratislava a HK Dukla Trenčín sa v dňoch 28. - 29. augusta 2020 predstavia v Aréne Sršňov na mládežníckom hokejovom turnaji kadetov ( roč. 2005 a ml. ) OFTUM CUP Slovakia

Je to potvrdené! Už počas najbližšieho piatku a soboty 28.-29.augusta 2020 sa v Aréne Sršňov uskutoční za účasti 6 družstiev mládežnícky hokejový turnaj kadetov OFTUM Cup Slovakia. Kedže náš mladučký hokejový klub HK Sršne Košice nemá ešte v kategórii kadetov svoje zastúpenie, tak som veľmi zvažoval, či pre danú kategóriu usporiadame hokejový turnaj v našej krásnej Aréne Sršňov.

Keď ma však oslovil tréner HC Slovan Bratislava Miško Hreus, reku Mergy, ako to, že nerobíš turnaj kadetov? Radi by sme prišli, kedže aj dva predchádzajúce ročníky sme u vás štartovali a bolo super. Je to naša už neodeliteľná previerka pred nastávajúcou hokejovou sezónou.

A tak keď tu na východe ( kde nič nie je :b ) zavesím, že veľký HC Slovan Bratislava hľadá súpera na hokejový turnaj, okamžite sa mi ozýva mobil a v priebehu troch dní máme turnaj vyskladaný. A že to nebude len taký obyčajný hokejový turnaj svedčia aj ďalší účastníci. Veď vidieť hrať Slovan Bratislava, Duklu Trenčín a HC Košice pokope je pre mňa stále zážitkom a vždy sa na to teším. Samozrejme budem držať palce aj ďalším účastníkom  a bude pre mňa zaujímavé sledovať, ako sa také Liba Academy presadí proti týmto silným značkám. Dopredu však netreba podceňovať nikoho, pretože každý zápas začína od 0:0.

A aby to malo svoje grády, zmenil som aj systém turnaja. Nebude to lážo – plážo len každý s každým, to nie. Dáme rovno play-off. To znamená, prehráš a druhej šance niet. A takto vyzerá rozpis zápasov na víkend:


Taaakže piatok a sobota 28. - 29. august vás všetkých fanúšikov mládežníckeho hokeja pozývam zhliadnuť zápasy najlepších slovenských mládežníckych družstiev v kategórii kadetov. Máme sa na čo tešiť. Bude to kráása. Teším sa na Vás.

Marek Mergleský, predseda klubu HK Sršne Košice


Sponzori