Sršne druháci zažili svoj prvý hokejový turnaj na domácom ľade v Aréne Sršňov a získali bronzové medaily
02.01.2019
Sršne druháci zažili svoj prvý hokejový turnaj na domácom ľade v Aréne Sršňov  a získali bronzové medaily

Už tretí turnaj počas tohtoročných vianočných a novoročných sviatkov sa konal v Aréne Sršňov. Tentokrát svoje prvé hokejové zápasy hrali naši druháci. A bolo sa na čo pozerať! Naši chlapci vytvorili dve družstvá bielych a čiernych. Postupne si zmerali svoje sily s rovesníkmi z 3 B Košice, HK Sabinov, MŠKM Trebišov, HA Slávia Prešov biely a čierny, HK Spišská nová Ves. Nakoniec družstvo bielych sršňov len o horšie skóre nepostúpilo do finále a skončilo na treťom mieste. Čiernym sršňom sa až tak nedarilo, ale chlapcov treba pochváliť, že bojovali až do konca turnaja. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo HK Sabinov. O víťazovi turnaja rozhodli až v samostatné nájazdy, keď viac šťastia mali hráči 3B Košice a stali sa celkovými víťazmi turnaja HRDLIČKA SLOVAKIA CUP.

Konečné poradie turnaja

1.       3B Košice
2.       HK Sabinov
3.       HK Sršne Košice biely
4.       HK Spišská Nová Ves
5.       HA Slávia Prešov biely
6.       HA Slávia Prešov červený
7.       MŠKM Trebišov
8.       HK Sršne Košice čierny

Najlepšími hráčmi jednotlivých družstiev boli vyhlásení:

3B Košice - Matúš Horňák
HK Sabinov - Timotej Kvartko
HK Sršne biely - Matej Baltes
HK SNV - Damián Turcsányi
HA Slávia biely - Linda Lukáčová
HA Slávia červený - Filip Mihelič
MŠKM Trebišov - Daniel Kundráč
HK Sršne čierny - Sofia Adamčik

Hodnotenie trénera Ľubomíra Sabola: V prvom rade by som  chcel poďakovať organizátorom, trénerom, rodičom a v neposlednom rade deťom za skvelý turnaj v perfektnej atmosfére. Deťom som prízvukoval, aby sa bavili hokejom a aby mali z neho radosť a že ak dajú do toho aj srdiečko,  tak sa dobrý výsledok dostaví, čo sa aj potvrdilo. Deti odchádzali z turnaja s úsmevom na tvári, takže môžeme byť všetci spokojní.

Naše poďakovanie patrí všetkým zúčastneným družstvám, že prijali pozvanie na náš turnaj a predviedli skvelé výkony. Taktiež ďakujeme partnerovi nášho turnaja spol. HRDLIČKA Slovakia za pomoc pri organizovaní turnaja a za hodnotné ceny.

Fotogalériu z turnaja nájdete v našej galérií - Hrdlička CUP


Sponzori