1. Sršňovský letný hokejový kemp je za nami
08.07.2019
1. Sršňovský letný hokejový kemp je za nami

Prežili sme 5 krásnych dní. Super bolo a všetky deti sa zhodli, že by si to ešte radi predĺžili o ďalší týždeň. 54 detí a z nich poniektoré stáli len prvýkrát na korčuliach, si našlo cestu do nášho denného kempu, ktorý sa konal v termíne 1.-5.7.2019 v našom krásnom areály Arény Sršňov v Košiciach.

Týždeň plný hokeja, výletov, hier, prednášok a kopec zábavy. Okrem hokeja sme strieľali z luku,liezli sme po lezeckom rebríku, hrali sme ping pong a nechýbal bublifuk. Splnili sme sen dvom chlapcom, ktorý sa chceli stať brankármi. Zabezpečili sme im novú brankársku výstroj a veríme, že v septembri sa do nej opäť oblečú a uvidíme sa na našich tréningoch v hokejovej prípravke HK Sršne Košice.

Bol aj ujo rozhodca so svojou prednáškou a tiež teta policajtka z prevencie počítačovej krimi.

Nechýbali naše hviezdy NHL ako Tomáš Jurčo a majster sveta z 2002 roku Rasťo Staňa. O ich podpisy bol obrovský záujem, podpisovalo sa všade, na ruky , dresy aj na tričká. Na záver nechýbala grilovačka a tiež odovzdanie poďakovaní za úspešné absolvovanie 1. Sršňovského letného hokejového kempu.

Bola to makačka, ale zvládli sme to. Moje poďakovanie patrí všetkým, ktorý sa pričinili o hladký priebeh letného hokejového kempu. Chcem poďakovať  našim trénerom a všetkým zúčastneným p. Sabolovi, Božíkovi, Dancsákovi, Sokolovi, Vaškovi, Kováčovej, Zambovej, Ruščinovej a p. Demjenovej,  ako to všetko bravúrne zvládli.

Už teraz sa všetci tešíme na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční opäť o rok. A možno, ak bude záujem, tak si to zopakujeme už aj  teraz v auguste. Čo vy na to? Ja sa na to teším opäť.

Všetky fotografie z nášho kempu nájdete v našej galérií - 1.Sršňovský letný hokejový kemp


Sponzori